27.10.2026 06:16 Muğla12°C CANLI YAYIN
MERKEZ TV CANLI SERVİSLER

Puan Durumu ve Fikstür

Lig puan durumu ve maç programı

Trendyol Süper Lig Puan Durumu · Super Lig 26/27

#TakımOGBMAGYGP
1Galatasaray9711191222
2Amed Sportif Faaliyetler9621201020
3Trabzonspor961222819
4Beşiktaş JK9603181018
5Fenerbahçe951323816
6Kasımpaşa944113916
7Kocaelispor950411915
8Erzurumspor FK942381214
9Çorum FK9414181513
10Göztepe9333191612
11Alanyaspor933391112
12Başakşehir FK9324121411
13Çaykur Rizespor9315111510
14Konyaspor9225698
15Gaziantep FK92259158
16Gençlerbirliği92257188
17Samsunspor91178214
18Eyüpspor91082233

Yaklaşan Fikstür

30.10.2026 20:00
Konyaspor - Galatasaray
31.10.2026 13:30
Erzurumspor FK - Çorum FK
31.10.2026 16:00
Kocaelispor - Çaykur Rizespor
31.10.2026 19:00
Fenerbahçe - Göztepe
01.11.2026 13:30
Amed Sportif Faaliyetler - Eyüpspor
01.11.2026 16:00
Başakşehir FK - Samsunspor
01.11.2026 16:00
Trabzonspor - Gaziantep FK
01.11.2026 19:00
Kasımpaşa - Beşiktaş JK
02.11.2026 20:00
Gençlerbirliği - Alanyaspor
Puan ve fikstür verisi canlı olarak alınır; kaynak geçici olarak kesilirse son başarılı veri kullanılır.